• Projektowanie ogrodów

  W procesie tworzenia wspaniałego ogrodu najważniejsza jest pasja. Atrakcyjny ogród musi spełniać wymagania oraz oczekiwania estetycznie, a także praktyczne klienta.

 • W ogrodzie

  Urządzenie ogrodu jest niezwykle trudne, musi on być atrakcyjny przez cały rok, czasami będzie oazą ciszy i spokoju, czasami placem zabaw, ale musi spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Atrakcyjne ogrody

  Ważne by ogród był atrakcyjny i zadbany przez cały rok. Istotnymi elementami jest pielęgnacja roślin, odpowiednie umiejscowienie systemów nawadniających, a także oświetlenie.

 • Urządzenie ogrodu

  Urządzenie ogrodu jest niezwykle trudne, musi on być atrakcyjny przez cały rok, czasami będzie oazą ciszy i spokoju, czasami placem zabaw, ale musi spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Tworzenie ogrodu

  Wykonujemy oraz projektujemy ogrody nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasze doświadczenie sprawia, że Twój ogród będzie idealnym miejsce do odpoczynku i zabawy.

 

Projektowanie ogrodów Łódź: zakładanie, aranżacja i pielęgnacja wymarzonego ogrodu

Zaprojektowanie wymarzonego ogrodu jest niezwykle trudne. Idealny projekt ogrodu to połączenie sugestii i oczekiwań klienta z wiedzą i doświadczeniem projektanta. Od wielu lat zajmujemy się kompleksowym projektowanie i zakładaniem ogrodów w Łodzi i okolicach. Bardzo ważnym aspektem przy projektowaniu ogrodu jest charakter budynku mieszkalnego, ukształtowanie terenu i otoczenie. Projektując ogród musimy uwzględnić wszystkie oczekiwania inwestora, aby przyszły ogród służył i zachwycał przez wiele lat wszystkich domowników i ich gości.

Każdy projekt ogrodu powinien być bardzo dobrze przemyślany tak, aby znaleźć odpowiednie miejsce do odpoczynku i relaksu (taras, altana, grill) czy też miejsce do aktywnego spędzenia czasu (basen, kort, plac zabaw). Jednak najważniejszym elementem projektu ogrodu tak, aby wszystkie te elementy były spójne ze sobą jest odpowiedni dobór i rozplanowanie roślin, które będą cieszyć oko przez cały rok oraz założenie pięknego trawnika, który będzie idealny dopełnieniem każdego wymarzonego ogrodu. Dlatego to trudne zadanie warto zlecić profesjonalistom.

projektowanie ogrodów Łódź projektowanie ogrodów Łódź projektowanie ogrodów Łódź projektowanie ogrodów Łódź projektowanie ogrodów Łódź